32070 

 

   Rekabetçi Banyo Tadilatı fiyatlarımız ile sizlere her uygulamamızda ki gibi kaliteyi ve fonksiyonelliği en üst düzeyde tutarak, maliyetleri asgariye indirmeyi hedefliyoruz. Hemde Ücretsiz keşif ve 3D Görselleştirme avantajı ile sizlere sunuyoruz. Sıradanlıktan uzak, günümüz teknolojileri ve tasarımlarını içeren çalışmalarımız ile evinizdeki uyum banyonuzda da sizlerle. İsteklerinize cevap veren, foksiyonel, çağdaş tasarımlar içeren banyolar artık yüksek fiyatlarla değil herkesin ulaşabileceği şartlarla. Banyo Tadilat uygulamalarınızda uzman ekip ve mimar kadromuzdan hizmet almak için 0850 520 0 250 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan randevu talebide bulunun ya da Ücretsiz Keşif Talep Formunu doldurunuz.


  Banyo Tadilatı Yapım Aşamaları:
 

Demontaj: Banyo tadilatı uygulamamızdaki ilk işlemimizdir. Öncelikle eski banyo dolabınız, duş kabininiz, seramikleriniz, isteğinize göre pencere ve kapılarınız sökülüp evinizin diğer yaşama alanlarına zarar vermeden ev tadilati yapılan mekandan tahliye edilir.Belediye ekipleri ile koordineli bir çalışma ile banyo tadilatınızın harfiyatı uygulama bittikten sonra aynı gün içerisinde size ve komşularınıza rahatsızlık vermeden yetkili ekiplerce indirme alanından alınır ve belediyenin döküm ekiplerine teslim edilir. Çıkan harfiyatın sorumluluğu banyo tadilatı yapan firma sorumluluğunda olduğu üzere müşterilerimizi sorumluluk altında bırakmadan tüm takiplerini sizin yerinize biz yapıyoruz.
 Su Tesisatı: Banyo tadilatı yapılacak mekanda yeni dolap tasarımlarınız ile banyodaki su tesisatı değişimi ihtiyacı doğurur. İstemiş olduğunuz modüllerin yerleri çamaşır yeri, banyo dolabının yeri için su tesisatı revizyonu gerektirir. Bu uygulamaları yaparken banyo dolabının tasarımına göre bilgisayardan belirlediğimiz tesisat yerlerine göre işaretlemeleri yapıp uygun yerlere temiz su ve atık su tesisatlarını  bırakıyoruz. Böylece banyo dolaplarının montajını gerçekleştirdikten sonra süprizlerle karşılaşmıyoruz. Aynı zamanda da su tesisatının yenilendiği için banyo tadilatını gerçekleştirdikten sonra olası bir su tesisatı kaçağı ile ilgili tekrar tamirat gerektirmediğinden bir nevi yapılan tadilatın sigortası görevini üstlenir. Gömme rezervuar temiz su ve atık su tesisatı revizyonu, duş kabini hattının temiz su ve atık su tesisatı ve yer süzgeci hatlarının tesisatını gerçekleştirdikten sonra mekan seramik uygulamasına hazır hale geliyor.


Elektrik Tesisatı : Banyo Tadilatınızın altyapı uygulamalarının başında gelen elektrik tesisatı yeni tasarladığımız banyo tasarımına göre revize edilmesi ya da tamamı ile değiştirilmesi gerekmektedir. Yeni dolaplarınızdaki elektrikli ürünlerin yerlerinin değişimi, elektrikli ürünlerin kullanım alışkanlığı, mevcut kabloların kalınlığı ve korozyona uğrama durumu elektrik tesisatınızın akıbetini belirler. Mesela kurutma makinesi gibi rezistans esasına göre çalışan ısıtıcılar fazla elektrik tüketimi yapar. Banyo tadilatınızda herhangi bir kabloya yapılan ek yada paralel bağlantı hatta fazla gerilim yükler ve yangına sebebiyet verebilir. Ülkemizde yaşanan elektrik kontağı sebepli yangınların başlıca sebebi bilinçsiz elektrik tesisatı uygulamalarından kaynaklıdır. Biz banyo tadilatı ve ev tadilatı uygulamalarımızda sizi ve sevdiklerinizi düşünüyoruz. Uygulamalarımızı profesyonel bir şekilde yetkili ekiplerimizce yapıp garantimiz altına alıyoruz.Sıva: Islak zemin seramikleri değiştirilmeden önce ev tadilatı uygulamalarının yapı taşı sıva uygulamasıdır. Sıva uygulamasının düzgünlüğü kadar seramik uygulaması ve dolayısı ile banyo tadilatı uygulaması ahenk içerisinde olacaktır. Sıva uygulamalarında eski ürünleri komple söktüğümüz için banyonuzun duvarlarını son teknoloji ölçüm aletleri ile açısına ve terazisine getirip seramik uygulamasına hazırlıyoruz.


Seramik Uygulama: Banyo tadilatında görsele hitap eden uygulamamız seramik uygulamalarıdır. Önceden belirlediğimiz tasarıma göre fayans seramik karo dizilimleri, dekor/bordür yerleri hepsi 3D görsele göre belirlenip uygulanır. Banyo tadilatının görselliğinin garantisi firmamız bünyesinde çalışan işinin ehli ustalarımızdır. Ustalarımızın yetenek ve kabiliyetleri, mesleki bilgi ve donanımları ile banyo tadilatında oluşabilecek aksaklıkları unutup yeni banyonuzun keyfini yaşayın.


Banyo Dolabı Tasarımı: Banyo tadilatında tasarımsal olarak ilgi, zaman ve önem gerektiren bir diğer unsur banyo dolaplarıdır. Gerek depolama alanı olsun, gerek kullanım alanı olsun, gerek kullanım alışkanlıkları olsun tasarım aşamasında baştan sonra iyi planlanmalıdır. Banyo dolabının üretildiği malzeme, kapak materyali, lavabo tipi tasarımı belirleyici unsurlardır. Biz banyo tadilatı uygulaması müşterilerimize kendilerine özel banyo dolabı tasarımını ücretsiz sunuyoruz.


     
        Evin diğer bölümleri gibi, günlük kişisel bakımımızı yaptığımız, giysilerin ve konut eşyalarının yıkandığı banyolarda da sosyal, ekonomik ve kültürel farklılıklar mevcuttur. Örneğin,ülkemizde akan su ile yıkanma kültürü olduğu için küvetler fonksiyonel olarak kullanılmamakta ve banyo tadilatı esnasında ilk olarak küvetler kaldırılmakta ve duşakabin sistemleri kullanılmaktadır. Konut projelerinin maliyetlerinde önemli bir paya sahip olan banyo mekanlarının tasarımında kültürel, sosyal ve kullanıcıların alışkanlıklarına yeteri kadar dikkat edilmemesinden dolayı kullanıcılar ikinci bir maliyet ile banyolarını kendilerine uygun olarak tekrar dizayn etmektedir.

Yapılan araştırmalara göre konut sakinlerinin yarıdan fazlasının fayans,klozet,küvet ve lavabolarını görsel ve işlevsel nedenlerden dolayı değiştirmek istediğini, büyük bir bölümünün ısıtma, havalandırma, su ve elektrik tesisatlarından memnun olmadığını ortaya koymuştur.
      
 

BANYO'da TADİLAT NEDEN YAPILIR

Banyolarda yapılmak istenen değişikliklerin nedenleri genel olarak iki kısımda özetlenebilir; 

 Kullanıcı Bazlı Gereksinimler: Banyo dolaplarının artık ihtiyaçları karşılamaması, depolama alanlarının yetersizliği, kullanım alışkanlıklarının değişmesi, sağlıksal kullanım gereksinimleri, su/elektrik tesisatı deformasyonları müşterilerimizin banyo tadilatı gereksinimlerinin başında gelir.

 Algısal Gereksinimler: Mevcut seramiklerin dizilimleri, ebatları, renkleri ya da yeni/eski tarzda oluşları, tasarımları ve en önemlisi korozyona uğrama durumları müşterilerimizin banyo tadilatı ihtiyaçlarının başında gelmektedir. 

34 Yıllık Deneyim

Alanlarında profesyonel geniş ve deneyimli bir ekip.

 

Maksimum Görsellik Minimum Ekonomi

Hayallerinizi, ulaşılabilir kılan bir çalışma anlayışı.

 

Güvenilirlik

Söz verilen zaman ve şekilde teslim edilen projeler.

 

Hızlı ve Efektif

Doğru tespit ve doğru çözümler sayesinde hızlı ve efektif adımlar.

 

  

urunkategori