32070

ev tadilati             Mimarlık olarak Komple tadilat / Ev tadilatı uygulamalarınızda uzman ekibimiz, yeni ve farklı fikirlerimiz ile herzaman yanınızdayız. Ev tadilatı, Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı gibi evinizin tüm alanlarınızın dekorasyon ihtiyaçlarına günümüz teknolojilerinden faydalanarak cevap veriyoruz. Sizlerede Ev tadilatı, Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı gibi uygulamalarınızda profesyonelliğin keyfini yaşamak kalıyor. Komple ev tadilatında gerek sektöründe lider çözüm ortakları, gerekse uygulama tecrubesi ile sizlere herzaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ev tadilatı, Banyo tadilatı, mutfak tadilatı uygulamalarında bizi diger ev tadilati firmalarından ayıranlar ücretsiz keşif hizmetimiz, komple ev tadilati uygulamanıza gösterdiğimiz detaycı yaklaşım, yapılacak tadilat uygulamasını baştan sona kadar projelendirme, sözleşme ve ev tadilati uygulamalarında kullandığımız ürünlerin kalitesi, çözüm ortaklarımız ve profesyonel hizmet. 


Keşif: İlk olarak sizi ev tadilatı yapılacak mekanda ziyaret ediyor, tadilat için gerekli tüm ölçülendirmeleri yapıyoruz. Sizi ve isteklerinizi dinliyor tüm dekorasyon, mobilya, tadilat ihtiyaçlarınızı tam olarak kavrıyor, varsa ekleyebileceğimiz yeni fikirler sizlere sunuyoruz. Ev tadilatı ugulamasında tüm isteklerinizi dinledikten sonra keşif işlemimiz sona eriyor. 
 


Detaylandırma: Planladığınız Ev Tadilatınızda yapılması gerekenleri listelendirip gerekli tüm maliyet çıkararak sizi bilgilendiriyoruz. Böylece amatör Ev tadilatı yapan firmalardaki gibi ekstradan hiçbir tutar ödemiyorsunuz. Ev tadilatı, Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı gibi uygulamalarımızda yaptığımız detaylandırma çalışması ile evinizin komple tadilat uygulamasında tüm eksiklerini kendiniz görebiliyor, bütçeniz ve öncelik sıranıza göre uygulamaları fonsiyonel bir şekilde dahil edip, hariç tutabiliyorsunuz. Yapılacak tadilat uygulaması ne olursa olsun herşey sizin kontrolünüzde gerçekleşiyor.


Projelendirme: Arzuladığınız her mekanda istenilen tadilat uygulamasına göre projelendirip tüm eksikleri sizlere sunuyoruz. Ev tadilatı uygulamalarındaki aşamaları, uygulamaları, komple ev tadilatında kullanılacak malzemeleri, ürün tasarım ve niteliklerini, gerekli tüm seçimleri bu evrede yapıyor ev tadilatı uygulamanızda hiç bir eksik bırakmıyoruz. İstanbul ev tadilatı firması olarak gerekli tüm ev tadilatı uygulamalarının fiyatlandırması yapılıyor ve fiyat teklifimize ekleniyor. Müşterilerimizin kafasında asla ev tadilatı ne kadar tutar sorusuna yer bırakmıyoruz. İstenilen dekorasyon ihtiyaçları dahilinde tüm ev tadilatı ihtiyacınıza cevap verecek fiyat teklifimizi hazırlıyor ve komple ev tadilatınız için sizin onayınıza sunuyoruz.


3D Görselleştirme: Ev tadilatı uygulamalarız için proje onayından sonra size taahhüt ettiğimiz tüm tadilat uygulamaları, mutfak dolaplarını, banyo dolaplarını, gardrop, ray dolap gibi özel üretim tüm ürün ve ihtiyaçlarınızın detaylarınız içeren teknik çizimler, imalat çizimleri, 3d çizimlerini sizlere sunuyoruz. Gerekli düenlemeler varsa şayet onlarıda güncelleyip tekrar sizlerin onayına sunuyoruz. yapılacak komple ev tadilatı uygulaması için mütabık kalındığı takdirde çizimlerimizide sözleşme için hazır hale getiriyoruz. Böylece ev tadilatı uygulamanızda, mutfak tadilatı ve banyo tadilatı uygulamızda hiç bir süprizle karşılaşmıyorsunuz. Diger tadilatı firmaları gibi size hayal satmıyor, neyi satın aldığınızı bire bir gösteriyoruz.

Sözleşme: Yapılacak ev tadilatı uygulaması için gerekli tüm detayları, mevcut sarfiyatı metrekare,adet,mtül ve türevi herkesin anlayabileceği şekilde detaylandırıp, marka, model uygulanacak malzemenin ve materyalin tüm özelliklerini yazarak sözleşmemizi hazırlıyoruz. Önceki aşamada ev tadilatınız için hazırlamış olduğumuz mutfak dolabı , banyo dolabı , raydolap , gardrop , banyo tadilatı, mutfak tadilatı çizim ve görsellerinide ekleyerek ev tadilatı fiyatı , işe başlama,iş teslimi gibi maddelerinde içerisinde bulunduğu sözleşmemizi hazırlayıp imza altına alıyoruz


Uygulama: Yaptığımız görüşmelerde taahhüt ettiğimiz  ev tadilatı uygulamaları en hızlı şekilde uzman kadromuzla, mimarlarımız eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde size gerçek anlamda "Uygulama Kusursuzluğu"nu sunabiliyoruz. Yapılacak olan ev tadilatı uygulaması için ekibimiz gerekli tüm emniyet işlemlerini aldıktan sonra sırası ile öncelikle demontaj işlemine başlıyoruz. Eski tüm ürünleriniz uygun şekilde çevreye, ev tadilatı yapılan dairenin diğer mahallerine ve komşularınıza zarar vermeden sökülüp, tahliye ediliyor. Sırası ile istediğiniz elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz ve kalorifer tesisatı revizyonları yapılıyor. Alt yapı eksiklikleri giderildikten sonra ev tadilatı uygulamasının alt yapı eksikliklerini giderip, ıslak zemin, duvar, tavan ve tabanlardaki seramik, boya ve sıva işlemlerine geçiyoruz. Ev tadilatı uygulamalarında en önemli bölüm seçilen ürünlerin birbiri ile uyumu olduğu kadar montajı ve uygulaması. Komple ev tadilatı uygulamanızda gereken tüm ahşap ürünleri kendi atölyemizde imal edip mutfak dolaplarınızı, banyo dolaplarınızı, kapılarınızı, raydolap ve gardroplarınızı imal edip montajınınıda kendimiz yapıyoruz. Diğer ev tadilatı firmaları gibi bu hizmetleri dışardan almayıp kendi bünyemizde imal ediyoruz. Sizede bu kusursuzluğu ev tadilatı uygulamanızda yaşamak kalıyor.


 Teslim: Ev tadilatınız ile ilgili sizlere taahhüt ettiğimiz tüm mutfak dolabı, banyo dolabı, gerekli tadilat uygulamaları gibi detayları yerine getirip, son kontrollerini yaptıktan sonra komple ev tadilatı uygulamamızı sonlandırıyor, mekanın temizliğini yapıp, garanti belgelerini ve tüm evraklarını sizlere verip evinizi size teslim ediyoruz.

 


      

urunkategori