32070

        

   

 

 

   Mutfak tadilatı yaptırmak için internet sitemizden ya da telefon aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir, ücretsiz keşif ve fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Yapılacak mutfak tadilatı işlerinin ne kadar süre tutacağını önceden belirledikten sonra, kendi özel siparişleriniz ya da size hazır sunduğumuz seçenekler arasından karar vererek başlatabilirsiniz.

Mutfağınız bir sanat eseri olmalı..Her bir modül, bir orkestranın parçası olmalı ve mutfağın Şef'ine ilham vermeli.. Avantajlı  Tadilat Paketleri Fiyatlarımız için tıklayınız...


     Mutfak dolap modeli, bir mutfağın karakterini belirleyen en önemli unsurdur. Tarzınızı ve zevkinizi yansıtır. Farklılaşmanın ve kişisel ürünlerin daha çok önem kazandığı günümüzde, mutfak dolabından beklentiler de dayanıklılık ve işlevsellikten fazlası olmaya başladı. Mutfağınız, artık size özel çözümlerle güzelleşiyor. Yurtdışındaki trendleri ve gelişmeleri sürekli takip ederek modayı mutfağınıza getiriyoruz . Mutfak tadilatınızda, mutfak dolaplarınızın kusursuzluğunu direkt olarak etkiler. Mutfağınızı dizayn ederken önce sizi dinliyoruz, ne istediğinizi anlıyoruz ve sonrasında size özel, çözümler üretiyoruz. Mutfağınızın A'dan Z'ye tüm detayları ile birer birer ilgileniyoruz. Mutfak tadilatında tüm detayları sizin yerinize planlıyoruz, rakiplerimiz gibi değilde gerçek anlamda projelendiriyoruz, size iş planımızı sunuyoruz ve işe koyuluyoruz. Gerçek 3D Görselleştirme programları kullanıyoruz. Mutfağınızın teslim anındaki halini görmek dolayısı ile bizi rakiplerimizden ayıran başka bir nitelik oluyor. Tüm bu profesyonelliği yaşamak için Bize Ulaşın


           
   Mutfak tadilatı uygulamalarımızda müşterimizin isteğine göre yanlızca dolap tasarımı ve imalatı ya da tüm mutfak tadilatının taahhüt işlemini gerçekleştirmeyiz. Mutfak tadilat uygulamalarında sırası ile;

               *Önce keşif yapar mutfak dekorasyonunu, eksikliklerini, neler yapılabileceğini gözlemler ve raporlarız.
         *Müşterilerimizin isteklerini dinler arzu ettikleri tasarımı, hayallerin, ihtiyaçlarını dinler bu bilgiler eşliğinde mutfak dolaplarının tasarımı üzerinde çalışırız.
    *İstenilen mutfak tadilatı materyal,malzeme ve tasarımına göre fiyat çalışması hazırlar karlılıklı imza altına alırız.

            Mutfak tadilatı uygulamasına başlamadan önceki yukarıda belirtilen malzeme seçimi dolap tasarımı yaptıktan sonra mutfak dolaplarımızın 3D çizim ve tasarım işlemi başlar. Müşterilerimizin ihtiyaçları, kullanma alışkanlıkları göz önüne alınarak istedikleri tarzda en uygun mutfak dolabı çizilir, müşterimize sunulduktan sonra revize işlemleri yapılır ve iş uygulama kısmına kalır. Uygulama aşamalarıda aşağıda bahsedeceğimiz şekildedir.

Mutfak tadilatının aşamaları:

Tasarım: Mutfak tadilatı uygulamalarında genellikle fonksiyonellik birinci sıradadır. Mutfak dolapları gerek tasarımı, gerek aksesuarları, gerekse malzeme seçimi ile tamamı ile kullanıcısına özgü tasarlanması gereken ürünlerdir. Mutfak dolaplarını tasarlarken kişilerin ihtiyaçları, kullanım sıklığı evde yaşayan kişi sayısı, kullanım alışkanlıkları yapılacak kişiye özgü tasarıma etki eder. Dolayısı ile yapılacak olan mutfak tadilatını da şekillendirmiş olur. Mutfak dolabı modüllerinin yeri, modüllerin ebatları, kapak ve gövde seçimleri, kulpların şekli ve boyu, mutfak tezgahının niteliği gibi başlıklar mutfak tadilatında dikkat edilmesi gereken önemli seçimlerdir. Mutfak tadilatınızı gerçekleştirirken önceden planladığımız, bilgisayar destekli röleve ve 3d görselleştirme yöntemleri ile tasarladığımız fonsiyonel mutfak dolaplarınız ile sizlere birbirine tam uyumlu, makine kusursuzluğunda, fonksiyonel mutfak dolapları tasarlıyoruz.


Demontaj:  Eski mutfak dolaplarınızın, yer seramikleriniz, tezgah arası alın seramiklerinizin, eski eviye ve tezgahınızın, sökülme işlemidir. Profesyonel ekibimizin ilgili ustalarınca özenle evin diğer bölümlerine zarar vermeden, evin kalan kullanım alanlarını engellemeden sökülür. Evinizin dışarısında belediye ile koordineli olarak çıkan harfiyatın imhası sağlanır.


Elektrik tesisatı: Mutfak tadilatınızın altyapı uygulamalarının başında gelen elektrik tesisatı yeni tasarladığımız mutfak dolaplarına göre revize edilmesi ya da tamamı ile değiştirilmesi gerekmektedir. Yeni dolaplarınızdaki elektrikli ürünlerin yerlerinin değişimi, elektrikli ürünlerin kullanım alışkanlığı, mevcut kabloların kalınlığı ve korozyona uğrama durumu elektrik tesisatınızın akıbetini belirler. Mesela fırın ve su ısıtıcı gibi rezistans esasına göre çalışan ısıtıcılar fazla elektrik tüketimi yapar. Mutfak tadilatınızda herhangi bir kabloya yapılan ek yada paralel bağlantı hatta fazla gerilim yükler ve yangına sebebiyet verebilir. Ülkemizde yaşanan elektrik kontağı sebepli yangınların başlıca sebebi bilinçsiz elektrik tesisatı uygulamalarından kaynaklıdır. Biz mutfak tadilatı ve ev tadilatı uygulamalarımızda sizi ve sevdiklerinizi düşünüyoruz. Uygulamalarımızı profesyonel bir şekilde yetkili ekiplerimizce yapıp garantimiz altına alıyoruz.


Su tesisatı:
Mutfak tadilatı yapılacak mekanda yeni dolap tasarımlarınız ile mutfaktaki su tesisatı değişimi ihtiyacı doğurur. İstemiş olduğunuz modüllerin yerleri çamaşır ve bulaşık makinesinin yerleri, eviye modülünün yeri için su tesisatı revizyonu gerektirir. Bu uygulamaları yaparken mutfak dolabının tasarımına göre bilgisayardan belirlediğimiz tesisat yerlerine göre işaretlemeleri yapıp uygun yerlere temiz su ve atık su tesisatlarını  bırakıyoruz. Böylece mutfak dolaplarının montajını gerçekleştirdikten sonra süprizlerle karşılaşmıyoruz. Aynı zamanda da su tesisatının yenilendiği için mutfak tadilatını gerçekleştirdikten sonra olası bir su tesisatı kaçağı ile ilgili tekrar tamirat gerektirmediğinden bir nevi yapılan tadilatın sigortası görevini üstlenir.


Boya/Alçı Uygulamaları:
Mutfak tadilatında alt yapı uygulamaları bittikten sonra sıradaki işlem Alçı/Boya uygulamalarıdır. Eskiden mutfaklarda tüm duvarların seramik uygulanması moda olduğu için suanki çoğu uygulamamızda müşteri insiyatifine göre ister seramikler sökülerek, istenirse seramikler sökülmeden üzerine alçı çekilmek sureti ile yüzeyin boya uygulamasına hazırlanması gerekmektedir. Alçı şekilirken alt yapı ugyulamaları diye adlandırdığımız eletrik,su ve doğalgaz tesisatı sebebi ile kırılan duvarlar tamir edilip üzerine genel olarak alçısı çekilip, zımpara ile düzeltildikten sonra mutfak tadilatı projesinde yer alan önceden belirlenmiş boya ile boyanıp işlem sonlandırılır.


Yer Döşemesi Değişimi:
Mutfak tadilatı uygulamasında mevcut alt yapı değişimi yeni dolap tasarımı için gereklidir. Mutfak tadilatı içerisinde duvarlardaki hasarları alçı sıva ile kapatıldığı gibi yerdeki kırık ve hasarlar uygun yer döşemesi uygulamaları ile mutfak dolabı montajına hazır hale getirilir. Yer döşemelerinin değişimi hem mutfak tadilatının bir aşaması, hemde yeni mutfak tasarımının bütünleyici bir unsurudur. Yer döşemesinin materyali ve niteliği belirlenirken yine müşterilerimizin kullanım sıklığı, kullanma alışkanlıkları belirleyici unsurdur. Seçenekler arasında granit, lappato seramikler, porselen karolar, parke görünümlü seramik ve porselen karolar, laminant parke, lamine parke gibi seçenekler vardır. Uygun ve önceden belirlenmiş tasarıma göre seçilmiş yer döşemesi mutfağa uygulanıp mutfak dolabı montajına hazır hale getirilir.


Mutfak Dolapları: Mutfak dolabı imalatı, mutfak tadilatınız evinizde gerçekleşirken eş zamanlı olarak atölyemizde   gerçekleşmektedir. Arzu ettiğiniz renk ve desenlerde, ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte önceden tasarladığımız mutfak dolabı tasarımımız atolyemizde hayat bulur. 1. sınıf MDF Lam plaka, kaplama masif plakalardan arzu ettiğiniz tasarım özelliklerindeki mutfak dolaplarınızı imal ederken günümüzün en etkin teknolojilerini kullanarak mutfak dolaplarınızı üretiyoruz. Sizin seçtiğiniz mutfak dolabı kapaklarını istediğiniz renk kombinasyonlarına göre kapaklarınızı üretip dolaplarınızı montajına başlıyoruz. Mutfak dolabı modüllerinizin birleştirici parçalarında herzaman olduğu gibi fonksiyonellik, kalite ve kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak önceden belirlediğimiz menteşe ve ray sistemlerinin, kapak sistemlerinin modüllere montajını gerçekleştirip evinize gelmek üzere muhafaza altına alıp evinize kendi araçlarımızla getiriyoruz. Yeni mutfak dolaplarınızın kurulumu yapılırken mevcut yerin özelliğine göre tezgahınızın imalat ölçüleri alınıp imalatına başlıyoruz. Takribi 1 gün sonrasında da  tezgahın ve eviyenin montajını gerçekleştiriyoruz.


Teslim: Gerekli tüm montaj işlemlerini gerçekleştirdikten sonra, garanti dahilinde yetkili servislerin ilk çalıştırma hizmetini vermesi gereken ürünlerinde ilk çalıştırmaları gerçekleştirdikten sonra yapılan tüm uygulamalarımızın son kontrolleri yetkililerimizce yapılmakta gereken son dokunuşlar yapıldıktan sonra mutfağınızı güzel günlerde sağlıkla ve huzurla kullanılmak üzere sizlere teslim ediyoruz.


      Mutfak tadilatı hizmetinin yanında mutfak dolaplarımutfak tezgahı,eviye,ray dolaplar, ankastre, mutfak karosu, mutfak yer karosu, mutfak duvar fayansı, mutfak fayans döşemesi ve benzeri tasarım gerektiren ihtiyaçlarınıza da deneyimli mimariç mimar ve tasarımcı ekibimizle destek sağlıyoruz. Mutfak tadilatı sırasında personelimizi bizzat kontrol ederek tadilat işlerini inceleyebileceğiniz gibi, uygun gördüğünüz tadilat projesini siz mekanda şahsen bulunmasanız da uzman tadilat ekibimizle uygulamaya başlayıp, size tamamiyle bitmiş halini de sunabiliriz. 

 


                   

 

 

 
                                                                                                       

urunkategori